O ANDĚLCEO ANDĚLCE

Originální a nepřehlédnutelná, taková je panenka Angel.

Takže, pokud jste milovnicí větších a nápadných šperků, je tato panenka skvělá volba právě pro vás!

Základ tělíčka je ze slitiny zinku, poté na něj zhotovím šatičky - ty mohou být látkové, kožené, zdobené krystaly, krajkou,kožešinkou nebo malované.

Na hlavu používám výhradně minerály, polodrahokamy nebo perly, např. Hematit, Akvamarín, Chalcedon, Onyx..V ručičce mají "kabelky", tj. tématické přívěsky.

Celá panenka je velká 11cm a visí na dlouhém řetízku (cca 70 cm). Tak dlouhý řetízek umožňujie Andělce volný pohyb ruček i nohou na vašem těle,takže si žije tak trochu podle svého.

Kladu velký důraz na preciznost zpracování, na zdobení požívám výhradně nejkvalitnější krystaly, většinou od Preciosy, někdy Swarovski.Kožešinkové jsou z norku.

Jelikož je každá panenka jedinečný originál, mohou se v drobných detailech lišit (např.struktura a tvar kamene, malba na šatičkách).

Mohu vytvořit kolekci skoro stejných šperků, nikoliv identických, každá bude vždy originál.

Můžete si i vybrat Andělku k vašemu znamení,tj. kameny mají vždy pro určité znamení zesílené účinky, jsou pro ně více vhodné.

Ráda vám zhotovým i panenku na přání, ale je nutno počítat s delší dodací lhůtou, tak 2-3 týdny, dle dostupnosti materiálu.

A na závěr:

Přála bych si, aby vám Andělka byla dobrou společnicí,dělala vám radost a třeba přinesla i štěstí...s touto myšlenkou je s láskou vyrábím...